Šv. Juozapo mokyklos Šv. Lauryno klasės mokiniai, Ignė Vencevičė ir Justinas Lipnevičius, tapo tarptautinio mokinių dailės darbų konkurso „Mano miesto (gyvenvietės) senamiestis“ laureatais!
Konkursą organizavo Kauno dailės gimnazija, o jame dalyvavo mokiniai iš įvairių miestų ir šalių. Dalyviai savo kūrybiniuose darbuose buvo kviečiami atskleisti savo miesto ar gyvenvietės senamiesčio grožį – gatveles, aikštes, istorinius pastatus, paminklus bei savitą miesto dvasią.
Didžiuojamės mūsų mokinių kūrybiškumu, pastangomis ir pasiekimais. Nuoširdžiai sveikiname laureatus ir linkime jiems dar daug kūrybinių atradimų bei sėkmės ateityje!
Mokinius ruošė dailės ir technologijų mokytojas Vykintas Šlapikas.




