Mokestis už ugdymą

Šv. Juozapo mokykloje ugdymas yra mokamas.

Mokykloje mokamas 300 eurų vienkartinis stojamasis mokestis bei kasmėnesinis mokestis už ugdymą.

Mokestis už vaiko ugdymą ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje grupėje – 350 eurų per mėnesį (ugdymo mokestis mažinamas 120 eurų per mėnesį, jeigu pagal Vilniaus miesto savivaldybės nustatytą tvarką ir sąlygas skiriama 120 eurų kompensacija). 

Mokestis už ugdymą 1-8 ir I-IV gimnazinėse klasėse mokamas 12 mėn. per metus pagal pasirinktą planą:

Kelias

Standartinis mokestis, Eur / mėn.

250
Tiesa

Mokestis pasirinkus sustiprinto krepšinio ugdymo programą bei galintiems paremti Mokyklą, Eur / mėn.

300
Gyvenimas

Mokestis galintiems prisidėti prie Stipendijų fondo, Eur / mėn.

350

Šv. Juozapo mokyklos mokesčių už ugdymą mokėjimo tvarkos aprašas

Mokyklos tikslas – ugdyti vaikus nepriklausomai nuo šeimos finansinių galimybių. Šeimas, susiduriančias su finansiniais sunkumais ir / ar kurioms mokestis už ugdymą yra pernelyg didelis, kviečiame kreiptis į Mokyklos direktorių, pateikiant prašymą mokesčio už ugdymą mažinimui.

Jeruzalės skyrius

Pašilaičių skyrius

Scroll to Top
Skip to content