1,2 % parama

Ką tik darytumėte, darykite iš širdies, kaip Viešpačiui, o ne žmonėms, žinodami, kad iš Viešpaties gausite paveldą kaip atlyginimą. /Kol 3, 23-24/

Nuoširdžiai dėkojame Jums už Jūsų dosnumą.

Mes visi – Šv. Juozapo vaikai, pasikliaujantys jo keliu ir žinantys, kad šis kelias mus suvedė į bendruomenę. Čia, Šv. Juozapo mokykloje, susitinkame augti, pažinti ir atrasti – čia skleidžiasi mūsų tikėjimo šviesa, kurios atspindį kasdien regime savo vaikų veiduose.

Jausdami nuolatinį bendruomenės pasitikėjimą ir dėkojami už aktyvų dalyvavimą mūsų kasdienybėje, ir šiandien prašome Jūsų vos kelių akimirkų geradarystės – paskirti Šv. Juozapo mokyklai 1,2 proc. GPM.

Skirdami dalį savo Gyventojų pajamų mokesčio, mes visi svariai prisidėtume prie patalpų išlaikymo – kasdienio iššūkio, kuriam šiandien reikia susitelkimo: deja, mėnesinio mokesčio ir valstybės skiriamo mokinio krepšelio neužtenka, kad galėtume padengti visas patalpų nuomos išlaidas.

2023-aisiais metais Jūsų visų dėka surinkome 19 621,77 Eur paramos. Šias lėšas skyrėme lyderystės, sielovados ir lytiškumo programoms įgyvendinti. Įsigijome naujas išmaniąsias lentas, projektorius, baldus ir kitas mokymo priemones.

Todėl visų mamų ir tėvų, tetų ir senelių nuoširdžiai prašome skirti savo GPM dalį ir padėti mums tęsti Šv. Juozapo kelią ir mūsų vaikų kelionę – savimi, tikėjimu ir vertybėmis, sujungiančiomis mus į bendruomenę, kurioje prašydami – esame išgirstami, o už pagalbą dėkodami – augame.

Tai atlikti galima iki 2024 m. gegužės 2 d.

Prašymą FR0512 galite pateikti elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS)

Pajamų mokesčio dalį vienu Prašymu galite skirti ilgesniam nei vienerių metų laikotarpiui. Maksimalus laikotarpis yra 5 metai (pastarieji praėję kalendoriniai metai ir ateinantys 4 metai).

Išsamią informaciją apie paramos skyrimą galite rasti VMI interneto svetainėje.

Mokyklos rekvizitai:
Dėkojame Jums už paramą ir bendradarbiavimą.