🌍✨ Džiugi žinia! ✨🌍
Sveikiname Šv. Gertrūdos klasės aštuntokę Adelę Raižytę, iškovojusią 🥉 3 vietą nacionalinėje geografijos olimpiadoje tarp 8 klasės mokinių!
Šiemet olimpiadoje dalyvavo net 551 jaunasis geografas – tai dar labiau išryškina šį puikų pasiekimą! 👏📚
Didžiuojamės mokinės atkaklumu ir žiniomis, o taip pat dėkojame ją ruošusiai geografijos mokytojai Miglei Tamulionienei už įkvėpimą ir profesionalumą. 🌟


