Pereiti prie turinio

Mūsų mokykla šiemet dalyvauja Skaitymo čempionate, kurį organizuoja VšĮ Vaiko psichologijos centras.

VšĮ Vaiko psichologijos centras ėmėsi iniciatyvos – paskatinti pradinukus skaityti įtraukiant pradinukus, tėvus bei mokytojus į skaitymo čempionatą. Vaikai seka mūsų pavyzdžiu, todėl svarbu, kad jie matytų, jog ir tėvai bei mokytojai laisvalaikiu renkasi skaityti knygą.

Čempionatas vyks gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Visa, ką Mokyklos bendruomenei reikės daryti – skaityti knygas ir jas registruoti internete. Rugsėjo mėnesį organizatoriai viską suskaičiuos ir išsiųs dalyviams diplomus bei prizus.

Prie prizų fondo prisideda ir čempionatą remia leidykla Alma Littera, rašytojas Tomas Dirgėla, iniciatyva Vaikų žemė.

Per gegužės-rugpjūčio mėnesius perskaitytas knygas tėvai, mokytojai ir vaikai už savo mokyklą registruoja https://forms.gle/ZPixBUTiHgSzVzuM7 (nuoroda yra ir VšĮ puslapyje www.MesVaiksytei.lt Skaitymo čempionatas).

Daugiau informacijos visada rasite www.MesVaikystei.lt arba FB Vaiko psichologijos centro paskyroje. Jei kiltų klausimas, rašykite info@MesVaikystei.lt