Pereiti prie turinio

Uniforma

Mokyklinė eilutė - mūsų bendrystės ir vienybės simbolis, juk geriausia mada – UNIFORMA!

Šventinė mokyklinė uniforma dėvima švenčių bei renginių metu!

Baltus ir žalius polo marškinėlius trumpomis rankovėmis su logotipu, žalias uniformines liemenes ir džemperius bei žalias varlytes reikia užsisakyti ir įsigyti Mokykloje. Kreiptis į Mokyklos administratorę Dovilę Fominaitę. Mokykla dovanoja kiekvienam mokiniui ženkliukus.

UNIFORMA 1-4 KLASĖMS

Šventinę mokyklinę uniformą mergaitėms sudaro:

• balti marškinėliai ilgomis ar trumpomis rankovėmis su apykakle,
  • tamsiai mėlynas (patvirtino modelio) sijonas arba sijonkelnės, baltos pėdkelnės,
  • mokyklinė žalia liemenė su Šv. Juozapo mokyklos logotipu arba balti polo marškinėliai trumpomis rankovėmis su žaliu Mokyklos logotipu,
  • Mokyklos ženkliukas.

Šventinę mokyklinę uniformą berniukams sudaro:

• balti klasikiniai marškiniai ilgomis ar trumpomis rankovėmis su apykakle,
  • tamsiai mėlynos klasikinės kelnės (patvirtinto modelio),
  • žalia mokyklinė liemenė su Šv. Juozapo mokyklos logotipu arba balti polo marškinėliai trumpomis rankovėmis su žaliu Mokyklos logotipu,
  • kaklaraištis arba peteliškė,
  • Mokyklos ženkliukas.

Kasdien dėvime žalią mokyklinę liemenę su logotipu, arba baltus / žalius polo marškinėlius trumpomis rankovėmis su Mokyklos logotipu, arba žalią džemperį su Mokyklos logotipu.

• Mergaitės (privalomai) dėvi tamsiai mėlyną sijoną / sijonkelnes.
  • Berniukai (privalomai) dėvi tamsiai mėlynas klasikines kelnes arba tamsiai mėlynus džinsus.

Tvarkingai atrodyti 1-4 klasių mokinukams padės (sijonai, sijonkelnės, kelnės) UAB "Lidata".

UNIFORMA 5-7 KLASĖMS

Šventinę mokyklinę uniformą mergaitėms sudaro:

• balti marškinėliai ilgomis ar trumpomis rankovėmis su apykakle,
  • tamsiai mėlynas (patvirtino modelio) sijonas arba kelnės, vienspalvės pėdkelnės (neryškios),
  • tamsiai mėlynas (patvirtinto modelio) švarkas,
  • žalia peteliškė,
  • Mokyklos ženkliukas.

Šventinę mokyklinę uniformą berniukams sudaro:

• balti klasikiniai marškiniai ilgomis ar trumpomis rankovėmis su apykakle,
  • tamsiai mėlynos klasikinės kelnės (patvirtinto modelio),
  • tamsiai mėlynas (patvirtinto modelio) švarkas,
  • žalia peteliškė,
  • Mokyklos ženkliukas.

Kasdien dėvime baltus / žalius polo marškinėlius trumpomis rankovėmis su Mokyklos logotipu, arba žalią džemperį su Mokyklos logotipu, arba tamsiai mėlyną švarką.

• Mergaitės (privalomai) dėvi tamsiai mėlyną sijoną / kelnes kiekvieną dieną.

Tvarkingai atrodyti 5-7 klasių mokiniams padės 8ToGo parduotuvė.