Pereiti prie turinio

Kaziuko mugė

Mieli tėveliai, seneliai, tetos, dėdės, giminės ir kaimynai, mokinukai ir kolegos,

Artėja labai smagi, prasminga bei tradicinė mūsų Mokyklos šventė, labdaros - paramos vakaras

><> Kaziuko mugė <><

Šiais metais šurmuliuosime kovo 1 d. (penktadienį). Būtinai pasižymėkite savo šeimos kalendoriuose!

Tai, kas dvejus metus vykstantis renginys, kurio metu surinktos lėšos skiriamos Mokyklos bendruomenės idėjai, poreikiui įgyvendinti. Prieš dvejus metus iš surinktų lėšų buvo įrengta vaikų žaidimų aikštelė, kuria labai džiaugiamės, nes drauge įstengėme ją “sukurti”. Prieš ketverius metus vykusios mugės “pasekmė” - pirmosios išmaniosios lentos klasėse.

Šių metų Kaziuko mugės tikslas vis dar atsakingai svarstomas Mokyklos bendruomenėje. Pasiūlymus teikia visi. Aktyviai įsijungė moksleiviai!

Mokyklai labai svarbus visų bendruomenės šeimų įsitraukimas, gera valia, smagi nuotaika, pagalba ir noras kurti kartu!

Prisidėti prie mugės organizavimo galima:

• Kartu su vaikiais, seneliais megzti, siūti, drožti, virti, kepti, konservuoti... ir kitais rankdarbiais užsiimti. Vaikai turės savo prekybos vietas, kur galės prekiauti tiek savo pačių, tiek šeimose pagamintomis tėvelių, senelių gėrybėmis.
  • Kepiniai bei kiti skanėstai keliaus į "Katrutės užeigėlę". Tuo rūpinsis suaugę savanoriai, t. y. tėveliai, seneliai, tetos bei dėdės (vaikai maistu neprekiaus).

Šiuo metu aktyviai planuojama mugės programa, šventės etapai, erdvės. Žinome, kad tikrai bus:

• Šeimų kapelos (susibūrusios čia ir dabar 🙂 koncertas, Mokyklos vaikų ansamblio  "Sodelio" - koncertas.
  • Prekybos mugė.
  • Aukcionas.
  • Sendaikčių mugė.
  • Įvairios kūrybinės dirbtuvėlės.
  • Kitos smagios erdvės - staigmenos.

Todėl kviečiame nedelsti, atsiliepti ir prisijungti:

• Grojančius šeimos narius: mamytes, tėvelius, senelius - prie Mokyklos tėvelių bendruomenės kuriamos kapelos.
  • Iš kiekvienos klasės reikės dviejų mamų, o gal ir tėčių savanoriauti "Katrutės užeigėlėje".
  • Kas galėtų organizuoti kūrybines dirbtuvėles (pvz. arkliukų gamyba iš kartono, Morės gaminimas, apyrankių vėrimas, piešimas ant veido ir t. t. ir pan... duokit valią fantazijai)?
  • Kiekvienuose namuose yra pamirštų daiktų, kuriuos galime prikelti naujam gyvenimui. Taigi, laukiame:
    • "rimtų daiktų" aukcionui (prašytume įkainoti),
    • rakandėlių sendaikčių krautuvei,
    • naujų smulkmenų "Laimės šuliniui",
    • juodraštinio (panaudoto) popieriaus "Juozapuko" valiutai spausdinti. O jų šiemet reikės tikrai labai daug 🙂
  • Laukiame dviejų tėvelių turinčių "prekybininko gyslą" "targavoti" sendaikčių krautuvėlėje.
  • Dviejų bankininkų. Vienas Audrius 🙂 tikrai nespės aptarnauti visų "Chaimės banko" klientų.
  • Talkininkų komandos. Reikės tėčių (greičiausiai ir mamų) pagalbos sutvarkyti Mokyklos erdves po šventės šurmulio.

Apie Jūsų pasirinkimą, galimą tarnystę, idėją, gebėjimą savanoriauti ir kitas turimas Dievo dovanas nesidrovėdami pasakykite Jūsų atžalos klasės vadovui!

Įvairius daiktus, rakandėlius, smulkmenas, taip pat neškite į atžalos klasę. Priimsime ir prikelsime naujam gyvenimui 🙂

Būkime aktyvus! Labai laukiame 🙂 Kaziukas su Kazyte jau ruošiasi Jus sutikti...